PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659803}
5,6 83 866
ocen
5,6 10 1 83866
3,5 19
ocen krytyków
Assassin's Creed
powrót do forum filmu Assassin's Creed

Jak dla mnie bomba

ocenił(a) film na 10

Witam, nie wiem skąd negatywne oceny tego filmu. Jestem fanem serii, grałem we wszystkie gry i uważam, że to bardzo udane widowisko. Praktycznie wciąż coś się dzieje. Obawiałem się trochę współczesności ponieważ w grach za tym nie przepadalem ale tutaj bardzo miło mi się to oglądało. Mimo, że moim zdaniem byłoby lepiej przedstawić historie Ezia (moja ulubiona postać w całej serii) to uważam, że to bardzo ciekawe historia. No i ciekawe powiązanie historyczne na koniec filmu;) Bardzo polecam ten film, ja już czekam na drugą część, mam nadzieję, że powstanie;) Uważnie śledzę box office :)
P.s nie rozumiem dlaczego wszyscy się czepiają się ekranizacji gier, że niby są niezgodne z grą ale dla mnie to żadna wada;)

użytkownik usunięty
Carlos92

Hej! Bardzo spodobała mi się twoja opinia na temat tego filmu :D Bardzo ciekawa. Może zechcesz się zapoznać z moją :)
http://www.filmweb.pl/film/Assassin%27s+Creed-2016-659803/discussion/Dlaczego+8+ 10,2852966

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones