PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1272}

Szklana pułapka 3

Die Hard: With a Vengeance
7,4 111 361
ocen
7,4 10 1 111361
7,4 17
ocen krytyków
Szklana pułapka 3
powrót do forum filmu Szklana pułapka 3

Film z 1995 r. a w nim ważna zagadka dotyczy prezydenta USA oraz występują nawiązania do Donalda Trumpa i Hillary Clinton. Przypadek? Nie sądzę!
Szklana Pułapka jest zawsze na czasie ;-)

ocenił(a) film na 6
1lesny

To samo rzuciło mi się w oczy - żeby było śmieszniej ją wymieniono nawet w kontekście ewentualnego zostania przyszłą panią prezydent! Padłem :D

ocenił(a) film na 8
sundayborn

A do Trumpa jakie jest nawiazanie bo nie pamietam ? :)

ocenił(a) film na 6
Qjaf

Sam już dokładnie nie pamiętam, ale nie było to w kontekście prezydentury, jak w przypadku Clinton, jednak i tak mnie to rozbawiło akurat w trakcie kampanii w USA ;)

ocenił(a) film na 10
Qjaf

było nawiązanie w scenie gdy łączność policji ma iść przez jeden oddział/centralę . Gdy telefonistka to słyszy rzuca z niedowierzaniem " taa a ja wyjdę za mąż za Doaalda Trumpa".

ocenił(a) film na 8
1lesny

:)

ocenił(a) film na 8
1lesny

Po tych trzech latach zmienili tłumaczenie na "a ja wyjdę za milionera". Chyba polsat się boi USA :-D

Floadi

Mam ten film na kasecie nagrany z Polsatu z 2004 i tam też tak przetłumaczyli.

ocenił(a) film na 8
1lesny

Co jeszcze jest ciekawe - film powstał 21 lat przed ostatnimi wyborami, a jedna z zagadek Grubera brzmi "21 z 42" xD

ocenił(a) film na 8
1lesny

Ha, jest jeszcze lepiej! Irons który przyjeżdża na miejsce zamachu bombowego w metrze, gdzie na powierzchni leży masa gryzu i pyłu mówi "bajzel jak pod World Trade Center" - film kręcony 7lat przed 11.09.01. (Lektor czyta to jako centrum handlu)

spoxgreq_2

ale wiesz, że w 1993 też był zamach na wtc?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones