Jeremy Irons

Jeremy John Irons

8,1
40 834 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Irons

Kogo darzycie większą sympatią??? Dla mnie jednak Bean!

gagar_85

Dla mnie jednak Irons! Beana wogóle nie lubie.

bono111

No Beana nic nie mam, ale oczywiście wybieram Jeremy'ego.

bono111

A po co w ogóle takie porównanie? Obaj są rewelacyjni. Temat - delikatnie mówiąc - głupi.

użytkownik usunięty
gagar_85

Dla mnie Irons. Jeden z najlepszych aktorów.

gagar_85

Trudno wybrać.. Irons jest lepszym aktorem, tylko że ostatnio gra jakies takie...mało ambitne role. Ale Bean też jest niezły

gagar_85

Trudny wybór... :D Obydwaj są boscy, chociaż chyba jednak Jeremy jest lepszym aktorem... tylko co, och CO go podkusiło do zagrania w Eragonie?!! O_o

gagar_85

Cieżki wybór. Powiedzmy, że remis z malutkim wskazaniem na Bean'a ;)

Rimmi87

Ciekawe zestawienie:)Ja bardziej lubię Bean'a, ale przyznać muszę, że Irons jest lepszym aktorem:)Zastanawiam się, co go dodkusiło, żeby zagrać w tym filmie o maszynie czasu?! Jego postać tam zupełnie mi się nie podobała, i ta beznadziejna charakteryzacja!:)

Mims

Jak dla mnie remis. Obaj sa znakomitymi aktorami.

fidelio

Bean bardzo dobry aktor, gostek naturalnie gra i umie do roli angażować się emocjonalnie, nie da się ukryć że jest wybitnym aktorem ale Irons to jest poprostu arcymistrz i tyle :-)

Vincent88LC_A

O, dokładnie tak:]

użytkownik usunięty
gagar_85

Co ko podkusiło do roli w Eragonie - łatwo zgadnąć. Za taką produkcję można zgarnąć niezłe honorarium. Oczywiście wybieram Ironsa - należy do grona moich ulubionych aktorów, obok Pacino, Oldmana i Nicholsona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones