Jeremy Irons

Jeremy John Irons

8,1
40 865 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Irons

Uważam , że ten facet to rewelacja pod każdym względem, a jego głos ...po prostu cud miód ;)

użytkownik usunięty
asiaqq_2

cud miód i orzeszki ;)

W końcu podkładał głos Skazie w "Królu lwie" ;)

Kuba_76

Jak zobaczyłem ten temat, to pierwsze co mi się skojarzyło z jego głosem to właśnie Skaza... Cóż, ktoś mnie ubiegł w skojarzeniu :)

Keodred

Genialny aktor, świetny głos. Moim zdaniem trochę niedoceniony, bo gość ma naprawdę talent, a dość niewiele osób z mojego otoczenia go kojarzy.

maggie_magda

I to właśnie problem. W jakiś rankingach wyprzedzają go miernoty, bo po prostu nie gra w kiepskich, popularnych komediach przez które aktorzy bywają masowo rozpoznawani. Jakby zagrał Edwarda w "Zmierzchu" to stałby się rozpoznawalny. No i wtedy ten film nie byłby aż tak beznadziejny;)

karooola

Ma w sobie coś przyciągającego. Fakt, jest dobrym aktorem, nikt nie potrafi tak zagrać namiętnego kochanka. Bardzo przystojny...

asiaqq_2

zgadza się aktor o niesamowitej charyźmie, pięknym głosie i niebywałym talencie aktorskim - potrafi z każdej roli zrobić arcydzieło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones