Simon WoodsI

7,3
1 494 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Simon Woods

Jako Pan Bingley w 'Dumie i Uprzedzeniu' było wprost uroczy. I te włosy! ^^

bleeeeeeeeeeee

zgadzam sie:D W "Dumie.." jest przesłodki:D

użytkownik usunięty
Catarzyna

Bosko wyglądał w ,,Dumie i Uprzedzeniu" ^^^

Szkoda, że nie ma takich włosów na co dzień:P
Wygląda w nich o wiele lepiej

ladyinreddress

święta racja!!! :D
a tak jeżeli jesteśmy już przy tym temacie, to może wyda Wam się dziwne, to co powiem, ale chyba wolałabym aby w dzisiejszych czasach ludzie ubierali się i wyglądali jak w "DiU". :)

georgiana

Nic dodać nic ująć. Po prostu ideał, zwłaszcza fryzura przebiła wszystko!!!

georgiana

zgadzam się z georgianą, a przynajmniej żeby mężczyźni się tak ubierali :)) . pan Bingley bardzo uroczy, z resztą moim zdaniem wszystkich aktorów dobrze wybrali.

georgiana

zgadzam się, te czasy

bleeeeeeeeeeee

Dokładnie,jest uroczy.I też podoba mi się jego ognista czupryna *_*!

ewusoleil

popieram wszystkich:D wyglądał tam o niebo lepiej od Darcy'ego:D boooski hehe

Daga29

o tak, i te włosy...cudowne, wygląda w nich lepiej niż normalnie ;) Darcy był taki sobie w tym filmie, Colin Firth jako Darcy w serialu był lepszy ;)

shanti1993

W tych włosach był słodki :)
Ale Darcy też miał swój urok i go pokochałam ;p

Phantomia

Czy ktos wie co sie z nim dzieje i dlaczego nie robi wiecej filmów? i zdaje sie ze daty w filmach sa błędne...

użytkownik usunięty
bleeeeeeeeeeee

A ja miałam z nim olbrzymi problem w DiU - to znaczy, wizualnie okej, nawet interesująco jako ognistowłosy Irlandczyk wyglądał. Dopóki nie otworzył ust. Wiem, ja wiem, że to wina scenarzysty, że napisał Bingleya jako szczęśliwego idiotę, ale każda kwestia wypowiadana przez niego powodowała dreszcz na plecach. Charles Bingley w książkowym originale (i nawet adaptacji BBC!) był uroczo naiwny i dawał się manipulować, ale Bingley Woodsa brzmi jak upośledzony. Nie. Nie, nie i jeszcze raz nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones