Simon WoodsI

7,3
1 493 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Simon Woods

podobny do Paula Bettany'ego na tym foto. mnie się bardzo podobał w "Dumie i uprzedzeniu" w roli Bingleya. Na scenie oświadczyn Jane prawie ryczałam ze wzruszenia. Taka już ze mnie stara romantyczka:p

ziena

Właśnie wróciłąm z kina i zastanawiałam się skąd go znam. Masz rację, jest podobny do Bettany'ego:-)

ziena

W dumie i uprzedzeniu spisał się na 5 z plusem... :)

Klaux

Zdecydowanie!! moim skromnym zdaniem był najlepszym aktorem w "Dumie..."

ziena

Popieram ;) Super to zagrał (ale chyba nie najlepiej z dumy bo wszyscy tam świetnie zagrali)

ziena

Uważam że wszystkie macie rację i ja się pod tym podpisuję...ale moim zdaniem nie jest to zasługa tylko jednego z aktorów ale wszystkich...
nie dziwię się że podoba się scena oświadczyn bo i mnie ścisnęło za serduszko kiedy to oglądałam ale tak to już jest z nami kobietami że kochamy dobrze zakończenia...a to że aż tak podobała się nam " Duma i uprzedzenie " świadczy tylko o tym że w każdej z nas tkwi romantyczna dusza... Pozdrawiam... :)

malutka_16_88

yhm swietna gra aktorska Simona Woodsa! Nie widzialam go niestety w innych filmach... szkoda... trzeba to koniecznie nadrobic.
PS. Swietna fryzura w "Dumie i uiprzedzeniu", no i ta delikatnosc, niesmialosc... urzeka, oj urzeka;)

ziena

Przez całą "Dume i uprzedzenie" mi przypominał Paula :)

ziena

Dawno nie zaglądałam tutaj. Fajnie, że niektórzy popierają moje zdanie i też bym go jeszce gdzieś obejrzała. Może po D&U będzie go jeszce można zobaczyć w jakichś ciekawych produkcjach. Pozdro

ziena

Polecam serial HBO "Rzym"- w drugiej serii Simon zagrał jedną z głównych ról, samego Oktawiana Augusta ;)

ziena

Niesamowity aktor, w "Dumie i uprzedzeniu" zagrał wyglądał niesamowicie. Jego oczy były takie tajemnicze...mój ideał faceta.

ziena

Patrzę na gościa i myślę: to Paul ma brata??? Ale cóż, utwierdziłam się tylko w przekonaniu, że wszyscy Brytole w mniejszym lub większym stopniu są do siebie podobni :) [a jeśli jeszcze są podobni do Paula to HELL YEAH!!! XD]

ziena

Świetnie zagrał w Dumie i uprzedzeniu;D
Chociaż to smutny moment to bardzo fajnie wyglądał jak wyjeżdzał przymusową z siostrą i Panem Darcym do Londynu.Rewelacyjne zbliżenie;)

ziena

Mi przypomina Jakuba Wesołowskiego, zwłaszcza na tym zdjęciu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones